- ARCTIC

Цена
€79 79 / 156 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00183A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 27 mm x 2 pcs
RGB: AddressableДа
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 317 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementP14 Pro FansPremium TubingEasy InstallationIncludes MX-6 Thermal PasteLimited Compatibility with Certain Motherboards
ТЕГЛО: 1897 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000324
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00183A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 27 mm x 2 pcs
RGB: AddressableДа
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 317 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementP14 Pro FansPremium TubingEasy InstallationIncludes MX-6 Thermal PasteLimited Compatibility with Certain Motherboards
ТЕГЛО: 1897 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000324
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00183A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 27 mm x 2 pcs
RGB: AddressableДа
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 317 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementP14 Pro FansPremium TubingEasy InstallationIncludes MX-6 Thermal PasteLimited Compatibility with Certain Motherboards
ТЕГЛО: 1897 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000324
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACFRE00183A
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Водно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: LGA 1851LGA 1700
СЪВМЕСТИМОСТ - AMD: AM5AM4
ВОДЕН БЛОК: Меден
ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ: 450 mm
ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ: Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm
ПОМПА ОБОРОТИ: 800-2800 RPM
ПОМПА ВОЛТАЖ: DC 12 V
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 140 x 140 x 27 mm x 2 pcs
RGB: AddressableДа
ТИП НА ЛАГЕРА: Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 400-2500 RPM
КОНЕКТОР: 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 220 CFM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 5.2 mmH2O
РАЗМЕРИ: 317 x 138 x 38 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Integrated VRM FanOffset Mounting for Intel and AMDIntel Contact FrameIntegrated Cable ManagementP14 Pro FansPremium TubingEasy InstallationIncludes MX-6 Thermal PasteLimited Compatibility with Certain Motherboards
ТЕГЛО: 1897 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000324
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1700 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 140 x 140 x 27 mm x 2 pcs |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 450 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 800-2800 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 2500 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 400 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 220 CFM / 373.78 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 5.2 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 317 x 138 x 38 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easy Installation |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Includes MX-6 Thermal Paste |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Integrated VRM Fan |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Intel Contact Frame |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Offset Mounting for Intel and AMD |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Integrated Cable Management |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Tubing |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Limited Compatibility with Certain Motherboards |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | P14 Pro Fans |
| ТЕГЛО | 1897 g |
| RGB | Addressable |
| RGB | Да |
| ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ | Outer: 12.4 mm, Inner: 6.0 mm |
| Тегло | 2.37кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Водно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Размер на вентилатор | 140 mm |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| Височина (mm) | 38 мм |
| TDP (W) | 350 |
| Термотръби (count) | 0 |
| RGB подсветка | ARGB |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 2000 |
| Ниво на шум (dBA) | 23.5 dBA |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 2.37кг |
Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB Black – Върховно охлаждане с ефектна ARGB подсветка
Получете изключителна термална производителност и тиха работа с водното охлаждане Arctic Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB. Този all-in-one охладител разполага с голям 280mm радиатор, два 140mm A-RGB вентилатора и интегриран VRM вентилатор, който поддържа системата ви хладна дори при тежки натоварвания. Адресируемата RGB подсветка добавя ярък акцент към вашия компютър, като е напълно съвместима с повечето дънни платки.
Ключови Предимства
- Отличен охлаждащ капацитет – 280mm радиатор с дебелина 38 mm осигурява голяма площ за ефективно разсейване на топлината, поддържаща до 350 W TDP.
- Интегриран VRM вентилатор – Специален вентилатор охлажда зоната около VRM на процесора, намалявайки температурите на дънната платка за подобрена стабилност.
- Тихи и ефективни вентилатори – Два 140 mm P14 A-RGB вентилатора осигуряват високо статично налягане при ниски нива на шум, с обороти от 200 до 2000 RPM.
- Адресируема RGB подсветка – Напълно персонализирана RGB подсветка на помпата и вентилаторите, съвместима с повечето екосистеми за RGB управление.
- Широка съвместимост – Поддържа Intel LGA1700/1200/115X и AMD AM5/AM4, осигурявайки съвместимост с модерни процесори.
Технически Спецификации
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Размер на радиатора | 280 mm |
| Размери на радиатора | 317 x 138 x 38 mm |
| Размер на вентилатора | 140 mm |
| Брой вентилатори | 2 |
| Скорост на вентилатора | 200 – 2000 RPM |
| TDP | 350 W |
| RGB подсветка | ARGB |
| Поддържани сокети | LGA1700, LGA1200, LGA115X, AM5, AM4 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (сглобен радиатор, помпа и вентилатори)
- Монтажен комплект за Intel и AMD сокети
- Термична паста (предварително нанесена)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.


















